Yüzük içine yazı makinesi resmi büyüt

Yüzük içine yazı makinesi

Kuyumcular için alyan ve yüzük içi-dışı gravür makinesi

Detaylar

GRVRINGCUBE

Stok durumu : STOKLARIMIZDA

3 Adet ürün stoklarımızda.

6 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER

Önceki
Sonraki

Propen makineleri arasında kuyumculuk sektörü için özel tasarlanan RingCube,
sektöre yepyeni bir soluk getirdi. RingCube özellikle yüzükleri ve bilezikleri hızlı ve kolay şekilde gravürlemek üzere üretilmiştir.


RingCube'ün çok yönlü dişleri çapı 12-25mmn olan yüzükleri ve 45-80 mm çapındaki bilezikleri sıkıca kavrar.


Ring Cube'ün iki çeşidi mevcuttur: Standart versiyonu yüzük ve bileziklerin için gravürler; gelişmiş versiyonu yüzüklerin hem içini hem de dışını gravürleyebilir.

Neden RingCube?

Yeni teknolojiyi kullanım rahatlığıyla birleştirir.

RingCube istediğiniz yazı ve sembolü yüzük ve bileziklerin içine ya da dışına gravürleyerek eşsiz özel hediyelere dönüştürür.

Tüm altın, altın kaplama, gümüş, metal veya alümiyum takılar için uygundur. 
22,5 cm x 27 cm boyutlarındaki bu bağımsız sistem dokunmatik ekran, klavye ve gravür aksesuarlarının saklanabileceği bir çekmece içerir. RingCube'un görünen bir kablosu yoktur. PC, klavye, fare veya ekstra depolama çözümlerine ihtiyaç yoktur. Yalnızca fişe takın ve çalıştırın.

  • Nerede?

Teknolojinizi niye saklayasınız ki? Şık, mat şampanya rengindeki RingCube ünlü Fransız tasarımının ürünüdür. RingCube gravür makinenizi takı dükkanınızın ön tarafına çıkararak müşterinizin ilgisini daha çok çekebilir, görsel olarak dükkanınızı zenginleştirebilirsiniz.

  • Nasıl?

RingCube size ve müşterilerinize yepyeni bir yaklaşım sunuyor. Kullanımı kolay yazılımı 5 adımla en iyi gravür sonucunu almanızı sağlıyor. Satış elemanınız 30 dakikalık eğitim sonrasında RingCube sistemini kolayca öğrenir ve gravürleme yapmaya başlar. Gravürleme öncesindeki hazırlık oldukça kolaydır, işlem oldukça güvenilirdir. RingCube, gravür işlemine müşterilerinizi de dahil ederek, bu anı onlarla paylaşmanızı sağlar.

  • Ne zaman?

RingCube anında müşteri memnuniyeti sağlar. Gravür işlemlerini dışarıya yaptırtmak zorunda değilsiniz. Parçalar gravürlenene kadar takı sipariş teslimini ertelemenize gerek yoktur.

  • Neden?

RingCube yatırımınızın karşılığını fazlasıyla verir. Bu makül, anahtar teslim çözüm kaliteli gravür hizmeti sunarak işinizi büyütmenizi sağlar. RingCube paketi kolay ve başarılı gravürleme yapmanız için gereken herşeyi içermektedir.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Write your review

Yüzük içine yazı makinesi

Yüzük içine yazı makinesi

Kuyumcular için alyan ve yüzük içi-dışı gravür makinesi

Write your review

Best Alyans Canlı Destek

Ara...

PayPal

ShopMania'daki bestalyans.com'yi ziyaret edin