www.bestalyans.com sitemizden sipariş vermek için aşağıdaki adımları izleyiniz;

 Firmamızdan aldığınız tüm ürünlerin kendi imalatımız olduğunu hatırlatır, aldığınız tüm ürünleri koşulsuz iade edebileceğinizi bilmenizi isteriz.

 SİTE ÜZERİNDEN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?Sitemizde bulduğunuz ürünleri beğendiğinizde sadece SEPETE EKLE Butonuna basmanız yeterli olacaktır. Almaya karar verdiğiniz ürünlerin parmak ölçüsünü doğru olarak belirttiğinize emin olunuz. Sipariş sepetinizdeki ürünlerin adedini arttırabilir veya tamamen sepetten çıkarabilirsiniz. Ürün seçme işleminiz bittiğinde KASAYA GİT Butonuna tıklayarak ödeme işlemine geçebilirisiniz.

 ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ

  • BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME
  • KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME
  • PAYPAL İLE GÜVENLİ ÖDEME
  • PTT Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme
  • MNG Kargo ile Kapıda Nakit Ödeme
  • MNG Kargo ile Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme
  • www.bestalyans.sahibinden.com sitesinden ödeme

 

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME

Sitemize vermiş olduğunuz sipariş tutarını ve Kargo ücretini Banka hesaplarımızdan birine havale ederek havale dekontunu 224 224 42 25 Nolu Telefona FAX Çekmeniz Gerekmektedir.

BANKA HESAPLARIMIZ

Garanti Bankası BURSA HEYKEL Şubesi 390-6695932

PTT BANK Para Yatırma    Hesap No 5768088

 KREDİ KARTI İLE GÜVENLİ ÖDEME

KREDİ KARTI İle güvenli ödeme 2checkout.com ödeme sistemleri üzerinden yapılmaktadır.Ödeme yöntemi olarak KREDİ KARTI ile ödemeyi seçtiğinizde 2checkout.com güvenli ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Unutmayınızki https:// ile başlayan siteler 128 BİT SSL Güvenlik sistemi ile korunurlar ve bilgiler şifrelenerek gönderilir. Bilgileriniz 3D güvenlik sistemi ile %100 korunur. Bilgileriniz kesinlikle sitemiz tarafından kayıt altına alınmaz ve saklanmaz. Ödeme işlemleriniz şayet varsa sanal kredi kartı ile yapmanızı tavsiye ederiz. Şayet sanal kredi kartınız yoksa internet işlemlerine açık bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır. Ödeme işlemi bitiminde bizimle irtibata geçip sipariş ve ödeme onayını almanızı tavsiye ederiz. İletişim için siparis@bestalyans.com, veyaercument@bestalyans.com email adreslerinden irtibata geçebilirsiniz.

PAYPAL İLE GÜVENLİ ÖDEME

PAYPAL Uluslararası ödeme kabul eden  %100 Güvenli bir ödeme sistemidir.PAYPAL Sisteminde ödeme yapabilmeniz için üye olamanız gerekmektedir. Üyelik işlemi sadece birkaç dakika sürmekte ve Türkçe dil desteği verilmektedir. .PAYPAL ödeme sisteminin en büyük avantajı ürün elinize geçene kadar ödemiş olduğunuz tutarın sistem tarafından bloke edilmesi ve tarafımıza siz ürünü aldıktan sonra ödenmesidir.  PAYPAL Ödeme Sistemi içinde Sanal veya gerçek bir Kredi Kartı Sahibi olamanız gerekmektedir .


Best Alyans Canlı Destek

Ara...

PayPal

ShopMania'daki bestalyans.com'yi ziyaret edin